Technické informace

GARANCE KVALITY A PROFESIONALITY

V případě zájmu zašleme kopii pojistky zřízené na 10.000.000 Kč, kopie bezdlužnosti FÚ, Soc., zdravotní poj., celní úřad, osvědčení o oprávněném podnikání a reference námi uklízených budov atdp.

POUŽITÍ EKOLOGICKÝCH ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKŮ

Naše firma JANA - kompletní úklidové práce používá čistící prostředky značky ECOLAB, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Vysoké nároky na hygienickou čistotu v nemocnicích a jiných zařízeních pomáhají splnit dezinfekční a čistící přípravky divize Healthcare. Naše nabídka zahrnuje přípravky pro desinfekci ploch, nástrojů, rukou a pokožky, doplněné mycími a ošetřujícími prostředky, dávkovači a dalšími pomůckami při práci v úklidu.

Vysoce koncentrované přípravky a moderní dávkovací zařízení odrážejí snahu o maximální bezpečnost pracovníků a péči o životní prostředí. Vysoce účinné přípravky jsou doplněny řadou úklidové mechanizace jako jsou vysavače, ploché mopy, úklidové vozíky, čistící a leštící stroje.

Toto vše a značka ECOLAB vytvářejí jednolitý celek, který vychází vstříc životnímu prostředí, požadavkům jednotlivých námi uklízených objektů a maximální ochraně našich pracovníků.

Naše firemní vozidla:

Firemní vozidlo foto Firemní vozidlo foto Firemní vozidlo foto Firemní vozidlo foto

Profesionální úklidová technika firmy:

Průmyslový vysavač 8ks Podlahový mycí stroj 4ks Jednokotoučový stroj 8ks Vysokotlaký čistící stroj 2ks Zametací stroj 2ks
Průmyslový vysavač 8ks Podlahový mycí stroj 4ks Jednokotoučový stroj 8ks Vysokotlaký čistící stroj 2ks Zametací stroj 2ks

Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy

Vážení zákaznící, dovolili jsme si pro Vás připravit soubor Vašich nejčastějších dotazů. Věříme, že Vám tyto informace ušetří Váš drahocený čas.

Co když Váš pracovník onemocní?

V případě nemoci, dovolených atp. Automaticky nahlásíme zákaznikovi vzniklou skutečnost, nahlásíme jméno, příjmení na zaměstnance, který bude vykonávat služby v době nemoci a náhrada probíhá samozřejmě okamžitě.

Nemusíte mít obavy, že by úklid neproběhl, proto tu přeci jsme.

Mohu objednat úklid naší kanceláře 100m 2 ?

Ano, Naše úklidová firma nerozlišuje zákazníky dle velikosti, každý zákazník je pro nás velice důležitou součástí našeho týmu. Zařaďte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům.

Mohu u Vás objednat mytí oken ?

Ano, naše úklidová firma, poskytuje veškeré služby spojené s úklidovou činností.

Mohu si určit hodinu úklidu ?

Ano, od toho tu přeci jsme. Je jedno, zda se jedná o zakázku jednorázového úklidu či úklidu pravidelného, vždy si zákazník vybere nejvhodnější den a hodinu úklidu.

U pravidelných úklidů, si zákazník zvolí zda mu úklid vyhovuje ve večerních, ranních hodinách nebo zda chce při úklidu být přítomen.

Lze objednat strojové čištění ?

Ano, provádíme strojové čištění veškerých ploch.Jsme vybaveni nejmodernější technikou, žádný povrch pro nás není nepřekonatelný.

Rozešli jsme se ve zlém s úklidovou firmou, potřebovali bychom, aby jste začali s úklidem již zítra, je to možné ?

Samozřejmě Ano.Cenový rozpočet Vámi vypracujeme od obdržení všech podkladů.Po odladění ceny, Vám opět do jedné hodiny zašleme návrh smlouvy o dílo.V případě, že úklid bude bez Vaší přítomnosti, dojedeme k Vám s potvrzenou smlouvou, předávacím protokolem na klíče, kody atp.

Vybereme pracovnici na úklid a druhý den, již máte úklid zajištěn.

Jak daleko spadá naše působnost?

Naše firma je schopna zabezpečit úklid po celé České republice a samozřejmě v rámci lukrativnosti dané nabídky i Evropské unie. .